side-area-logo
Vervella - Ascophyllum Nodosum

Sorular ve Cevaplar

[ Sıkça Sorulan Sorular ]

Neden Vervella Tüketmelisiniz?

Vervella kullanmanız birçok farklı sebepten dolayı son derece önemlidir. Günümüzün modern teknikleriyle hasat edilen ve işlenen gıdaların besleyicilik özellikleri önemli oranda düşer fakat Vervella’nın ham maddesi olan Ascophyllum nodosum’un hasat işlemleri sırasında böyle bir sorun söz konusu değildir.

Vervella su yosunu bol miktarda mineral, vitamin, lif ve protein içerir. Tüm mikro besleyicileri doğal formunda ve dengeli şekilde almanızı sağlar. Bünyedeki ağır metalleri emerek strontium 90 yüklemesini engellenmesine ve vücudunuz rahatlamasına destek olur. Midede aşırı asit oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Vervella, tüm vücut için yeterli miktarda organik iyot içerir. Organik iyot tiroid fonksiyonları için son derece faydalıdır. Tiroid fonksiyonlarının optimize edilmesi tüm organizmanın düzenli çalışmasına yardımcı olur. Vervella, demir içerir ve doğal bir magnezyum, kalsiyum ve besin kaynağıdır. Tüm bu besin ve elementler Vervella kapsülün içinde, doğru oranda ve vücudun optimum seviyede faydalanacağı şekilde mevcuttur.

Vervella’yı Diğer Yosun Bazlı Ürünlerden Farklı Kılan Nedir?

Ascophyllum nodosum’un uzun süredir bilinmesine rağmen vücudumuzun onu işleyecek enzimlere sahip olmamasından ötürü gerekli faydayı elde edememesi durumu mevcuttur.

Ascophyllum nodosum’un biyodinamik moleküllerinin çözülmesi, yosunun içerisindeki doğal içeriklerden maksimum oranda faydalanılmasını sağlar. Bu özellik, Vervella’yı dünyadaki tüm diğer yosun bazlı, içinde yosun barındıran veya enzim, mikrop, bitki regülasyon molekülü veya başka biyoteknoloji bileşenleri içeren ürünlerden farklı kılar.

Vervella’yı Kimlere Tavsiye Edersiniz?

Vervella, vücut enerjisini artırmak, ameliyat sonrası hızla iyileşmek (doktor kontrolünde), vücut fonksiyonlarını yenilemek, güçlendirmek ve beslemek konusunda destek isteyen her yaştaki bireyler için tavsiye edilir.

Vervella Kapsülü Tükettikten Sonra Nasıl Hissederiz?

Enerjinizin yükselmesine geniş oranda yardımcı olur. Özellikle sporcularda ve fiziksel olarak aktif kişilerde (maraton koşucuları, profesyonel sporcular) kusursuz bir fiziksel denge kurulmasına destek olur.

Detoks, vücudu arındırma ve güçlendirme konularında da size yardımcı olur. En zengin iyot kaynaklarından biri olan Vervella hücrelerinizin yenilenmesine destek olur. Biliyoruz ki yenilenen hücreleriniz cildinizin daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Daha yüksek ve kalıcı bir enerji seviyesine sahip olmanız konusunda vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin karşılanmasına destek olur.

Vervella bağışıklık sisteminin dengelenmesi için vücudun duyduğu ihtiyaçların karşılanmasında da yardımcıdır. Doktor tavsiyesi ile düzenli tüketim yapıldığında söz konusu etkileri rahatlıkla gözlemlenebilinir.

Eğer Kapsül Yutmakta Zorlanıyorsak...

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki kapsüller tamamen bitkisel ve doğaldır. Herhangi bir katkı maddesi veya hayvansal ürün içermez. Kapsüllerin Helal ve Koşer sertifikaları mevcuttur. Kapsülleri açabilir, herhangi bir gıda veya içecekle karıştırabilirsiniz (Isı 35°C’nin üstünde olmamalıdır).

Vervella Hamilelik Döneminde Kullanılabilir mi?

Vervella, hamile kadınlar için doktor kontrolünde rahatlıkla kullanılabilir.

Vervella Çocuklara Tavsiye Edilir mi?

Vervella, 6 aylık olup katı yemek yemeye başlayan bebeklerden itibaren her yaş grubu için doktor kontrolünde önerilebilir.

Hemen randevu alınSağlıklı beslenerek fazla kilolarınızdan kurtulun!

Sencer Bulut'un sağlıklı beslenerek ihtiyacınız olmayan kilolardan kurtulmanıza yardımcı olduğu beslenme danışmanlığı için randevu almak artık çok kolay.

Planlarınızı ertelemeyin, şimdi hemen online randevu alın!

Randevu Al
Hemen randevu alınSağlıklı beslenerek fazla kilolarınızdan kurtulun!

Sencer Bulut'un sağlıklı beslenerek ihtiyacınız olmayan kilolardan kurtulmanıza yardımcı olduğu beslenme danışmanlığı için randevu almak artık çok kolay.

Planlarınızı ertelemeyin, şimdi hemen online randevu alın!

Randevu Al