side-area-logo
Vervella - Ascophyllum Nodosum

Kullananlar Ne Dedi

[ Kullanıcı Deneyimileri ]

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Vervellayi düzenli olarak 4 aydır kullanıyorum. Yaşam kalitemde ve enerjimde hissedilebilir ve gözle görülür değişiklikler oldu. Yaşam enerjim arttı sabahları çok kolay kalkabiliyorum. Arkadaşlarım bile gün içinde karşılaştığımızda bu enerjiyi nerden bulduğumu soruyorlar. Kendimi çok iyi ve kuvvetli hissediyorum.
A. Guzey
Kullanım: 4 Ay
Herkese merhabalar, yeni urunler hep iddialidir tamam ama bu urunu denemeden bilemezsiniz. Oncelikle zindelik ve tazelik veriyor. Belli bir zaman duzenli kullandiktan sonra vucut toparlanmaya basliyor bunu hissediyorsunuz. Mutlaka kullanmaya baslayin. Tavsiye ederim
Buğra Lüleci
Kullanım: 1 Ay
Vervella'yı yaklaşık bir hafta kullanıyorum ve sabahları daha rahat ve enerjik kalktığımı fark ettim. Sanki daha dinç ve güçlü hissediyorum.
Sinan Uluçay
Kullanım: 1 Hafta
Motivasyonum daha güçlenirken, bacak ağrılarımda hissedilir biz azalma gözledim. Ayrıca vücut direncimin arttığını hissedebiliyorum.
Eftal Arıkan
Kullanım: 2 Hafta
Merhabalar vervella ile uzun süreli yaptığım egzersizlerde (aerobik) yorgunluk seviyemin azaldığını soyleyebilirim. Aynı zamanda laktik asit toleransımda da artış gözlemledim. Profesyonel triathlon sporcusu olarak yüzme, koşu ve bisiklet performanslarımda olumlu yönde artışlar gelişti. 10 km lik koşu yarışını 42 dakikada %80 tempoyla tamamlarken yakın zamanda 40 dakikaya düşürdüm. Ayrıca vücud yapımda da bazı değişimler oluştu, sıvı (ödem) seviyesi ciddi derecede azaldı ve kaslar daha belirgin hale geldi bu sayede performansımda olumlu bir artış göstermemde bana yardımcı olan vervellaya teşekkür ediyorum.
Halil Kılıç
Kullanım: 1 Ay
Vervella kullanmaya başladıktan hemen sonra mide rahatsızlıklarımın bittiğini söyleyebilirim yedikleriniz sizi rahatsız etmezken daha rahat sindirime yardımcı oluyor. Ayrıca daha enerjik ve dinç hissetmenizi sağlıyor.
Fatoş Fırat
Kullanım: 2 Ay
Yoğun iş temposunun sağlık ve spor odaklı yaşayan kişiler için beraberinde getirdiği anahtar sorunlardan biri doğru zamanda doğru besinleri tüketebilmek. Bunun yanında sabah erken başlayan yoğun iş temposu ve belki aynı gün içinde değil iki farklı şehir 2 farklı kıtada geçen zaman. Yoğun çalışma tempom içinde Vervella benim için çok değerli olan vücudumu mümkün olduğunca alkali tutma ve beraberinde güçlü bağışıklık sistemine sahip olma yolunda hissedilir derecede yararlandığım doğal bir ürün. Doğal olan, direncimizi artıran gıdaları olması gerektiği miktarlarda, ihtiyacımız doğrultusunda almamızda bir sakınca yok. Ancak günümüz soru işareti taşıyan doğal ürünlerin yetiştirilme koşullarını göz önüne aldığımda ve istediğim kaliteli saf ürünleri her daim her yerde bulmada yaşadığım zorlukları Vervella ile aşıyor ve Vervella sayesinde daha enerjik, herşeyden önemlisi çok daha hızlı düşünmeme analiz etmeme ve karar vermeme imkan tanıması yanında sabahın erken saatlerinde güne dinamik şekilde başlamama imkan vermesi dolayısıyla Vervella'yı güvenle ve iç huzurayla kullanıyor ve tüm sevdiklerime tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız Vervella ailesi...Böyle güvenli ve doğal bir ürünü bizlere sunduğunuz için çok teşekkürler. General Motors Türkiye Dış İlişkiler Direktörü 40+fit kitabının yazarı Aylık MensFitness dergisi yazarı 50'ler klubüne 02 Haziran itibariyle dahil olan iflah olmaz tipik İkizler Burcu karakteri Fitness ve Beslenme Konularında Yakın Çevresinin vazgeçilmez danışmanı
S.Sinan Ulusoy
Kullanım: 2 Ay
First of all I would like to say it's the best one quality wise That i ve used so far ,I used different brands but never had benefits like I have with vervella. I feel more energetic and gives a great stamina, and also great focus during the day , I no longer need coffee in the afternoons which is great ,my skin is clearer and helps my thyroid levels in the right track. And also I'm thankful for the amazing book ,I ve learned a lot from the book about how to eat healthy for life ,it's not a diet book that won't work just like all the others in the market!it's just a recipe for how to eat healthy and how to live healthy. I highly recommend this book!
G. Sharp
Usage: 2 Months
Yaklaşık 20 senedir reflü şikayetim vardı. 3 defa gastroskopi operasyonu geçirdim. Özellikle bahar aylarında şikayetlerim arttıgında sürekli ilaç kullanıyordum. Bu sene vervella kullanmaya basladım ve sadece 1 kutu kullanmama ragmen extra bir ilaç kullanmaya gerek kalmadan şikayetlerimin geçtiğini gözlemledim.
Hasan Cenk Arıkan
Kullanım: 3 Ay
Vervella kullanmaya başladıktan sonra vücutta detoks etkisini kısa bir periyod içerisinde hissedebildim. Her gün rutin bir şekilde kullandıktan sonra metabolizmanın dengeli ve düzgün çalıştığını hissederek gün içerisinde daha efektif çalışma hayatıma devam edebiliyorum. Sürekli kullanım ile herkese tavsiye ederim.
Atınç Öğüt
Kullanım: 2 Ay
20 seneyi aşkın süredir çeşitli spor dallarıyla ilgileniyorum ve yaklaşık 1 aydır kullandığım Vervella ile beraber fiziksel aktivitelerde performansımın arttığını ve gün içerisindeki yoğun çalışma temposunda enerji sağladığını söyleyebilirm. Benim için ürünün en büyük özelliği tamamen organik olmasından dolayı olası yan etkilerinin olmaması.
Kerem Koçak
Kullanım: 1 Ay
Hemen randevu alınSağlıklı beslenerek fazla kilolarınızdan kurtulun!

Sencer Bulut'un sağlıklı beslenerek ihtiyacınız olmayan kilolardan kurtulmanıza yardımcı olduğu beslenme danışmanlığı için randevu almak artık çok kolay.

Planlarınızı ertelemeyin, şimdi hemen online randevu alın!

Randevu Al
Hemen randevu alınSağlıklı beslenerek fazla kilolarınızdan kurtulun!

Sencer Bulut'un sağlıklı beslenerek ihtiyacınız olmayan kilolardan kurtulmanıza yardımcı olduğu beslenme danışmanlığı için randevu almak artık çok kolay.

Planlarınızı ertelemeyin, şimdi hemen online randevu alın!

Randevu Al